LatvianRussian (CIS)English (United Kingdom)

   
  •  

Ja ir nepieciešamība transportēt kravu no viena pasaules punkta mul1uz citu pasaules punktu ar minimālām transporta izmaksām un īsāko tranzīta laiku, visbiežāk izmanto multimodālus pārvadājumus. Multimodālais parvadājums nozīmē kravas pārvadājumu, izmantojot   vairākus transporta veidus - autotransportu, jūras, dzelzceļa un gaisa. Visbiežāk izmanto piegādes kombinācijas "auto-jūra – dzelzceļš-auto" vai "auto-jūra- auto." Šāda veida parvadājuma organizēšanai izmanto visas transporta infrastruktūras – sākot no termināliem un beidzot ar preču noliktavām.

 

mul2Organizējot multimodālos pārvadājumus  starptautiskā transporta tirgū, ir  nepieciešama augsta dalībnieku koordinēta rīcība visā transporta ķēdē, kā arī visā transporta procesā kopumā. Par visu šo vienību koordināciju atbild  multimodālo pārvadājumu organizators , proti, loģistikas uzņēmums «InterLogo». 

 

Uzņēmums sadarbojas ar  visiem transporta shēmas dalībniekiem, tostarp- kuģniecībasmul3 līnijām, aģentūrām, inspektora uzņēmumiem,  noliktavu un termināļu operatoriem, ostu iestādēm un kuģniecības līnijām, transporta kompānijām un citām ieinteresētajām pusēm kravas pārvadājumu ķēdē,balstoties  uz uzticību un uzturot biznesa un līguma sadarbības attiecības.

 

Uzņēmums «InterLogo» veic multimodālo konteineru pārvadājumus (arī saliekamo kravu pārvadājumus) no jebkuras vietas pasaulē uz mul4jebkuru vietu pasaulē, izmantojot dažādu kuģošanas līniju pakalpojumus atkarībā no klienta vajadzibām. Uzņēmums «InterLogo» sadarbojas ar vadošajām kuģniecības līnijām un uzņēmumiem, kuri veic dzelzceļa, automobiļu, avio pārvadājumus,un  kas, kopā ar darbinieku ievērojamo pieredzi un augstu profesionālo līmeni, ļauj mums piedāvāt mūsu klientiem efektīvus un augstas kvalitātes pakalpojumus.