LatvianRussian (CIS)English (United Kingdom)

   
  •  

Konteineru pārvadājumi  ir moduļu iekraušanas un pārvadāšanas prečum1 sistēma, kurā izmanto standarta moduļu konteinerus. Konteineru pārvadājumi nodrošina kravas drošību : konteineru plombē klienta vai tā pārstāvja klātbūtnē, bet zīmoga noņemšana un konteinera atvēršana notiek pie klienta galamērķī. Starptautiskie jūras kravu pārvadājumi ir pieprasīti plašam preču klāstam un ir īpaši pieprasīti kompānijām, kas nodarbojas ar ārvalstu aktivitātēm. Jūras kravu pārvadājumiem izmanto speciāli aprīkotus konteinerus, to dažādība praktiski izslēdz transportējamo kravu veidu un apjomu ierobežojumus. 

m2

Lai iegūtu labāku rezultātu piegādes laikā var izvēlēties sauskravu vai refrižeratora konteineri. Mūsdienu refrižeratoru konteineri ir aprīkoti ar jaudīgiem elektroniskiem automātiski regulējamiem termostatiem, kas spēj saglabāt nemainīgu temperatūru diapazonā no -25 C līdz +25 C. Konteiners ar telts augšu, specializētais konteiners -  negabarīta kravu  pārvadāšanai , konteiners – cisterna šķidro un gāzveida vielu transportēšanai, konteiners automašīnu transportēšanai, beramkravu konteineris  u.c . (konteineru veidi  un raksturlielumi).  Uzņēmumam «InterLogo» ir stabilas partnerattiecības ar starptautiskām kuģošanas līnijām, piemēram, "MSC", "Maersk", "CMA-CGM",m3 "Cosco", un daudzam citām, kas ļauj mums piedāvāt konkurētspējīgas cenas, ka arī  spējas optimizēt piegādes laiku, atkarībā no kravas transportēšanās virziena. Uzņēmums «InterLogo» īsteno importa / eksporta konteineru pārvadājumus:

 

- FCLFull Container Load (pilna konteinera iekraušana) 

- LCLLess than Container Load /saliktas kravas (saīsinājumi) 

prioritāti caur Rīgas ostu (tostarp arī cross-bookings) (saīsinājumi) 

 

Konteinera atrašanās vietas uzraudzība notiek  visa konteinera transportēšanas maršruta garumā, klients vienmēr ir informēts par preces atrašanās vietu..

 
m4 

Vienota «InterLogo» profesionāļu komanda, kas ir pieredzējuši, sertificēti, saprotoši speciālisti, būs priecīgi īstenot Jūsu kravu pārvadājumus  ar vislielāko nopietnību un atbildīgu pieeju Jūsu prasībām un Jūsu kravai.